Урочисте відкриття дошкільного підрозділу Ніжинської гімназії

Дата: 15.09.2021 16:15

15 вересня 2021 року відбулося урочисте відкриття дошкільного підрозділу Ніжинської гімназії. На святі були присутні почесні гості, батьки, місцеві жителі. З вітальним словом звернулися Людмила Андрусенко, голова Талалаївської сільської ради, Володимир Орел, староста Ніжинського старостинського округу, Анатолій Красносільський, голова Ніжинської районної ради, Віктор Рафальський, начальник Ніжинського управління Головного управління Держпродспоживслужби, Інна Горобей, перша заступниця голови Ніжинської районної державної адміністрації, Інга Чеботаєва, голова районної організації Профспілки працівників освіти і науки України. Гості та представники СТОВ «Дружба Нова» й ТОВ «НІЖИН АГРО» подарували цінні подарунки. Атмосферу свята створив концерт за участі здобувачів освіти гімназії та виступи наймолодших винуватців заходу.

Відділ освіти Талалаївської сільської ради