Формула вибору професій

Дата: 23.11.2021 10:27

Провідний фахівець з профорієнтації Ніжинської міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Ірина Бондаренко залучилася до проведення Дня відкритих дверей Ніжинського агротехнічного коледжу, який пройшов у суботу 20 листопада у форматі онлайн. Вона акцентувала увагу учасників зустрічі на тому, що усі спеціальності, за якими здійснюється підготовка студентів у коледжі, є досить актуальними й затребуваними на ринку праці. Коротко розповіла про завдання та функції Центру зайнятості, ознайомила слухачів із офіційним сайтом та його основними рубриками, за допомогою яких можна знайти корисну інформацію щодо наявних вакансій, можливостей навчання, цікавих тренінгів та анкетування щодо виявлення особистих здібностей для подальшої визначеності майбутньої професії.