03 березня 2023 року до Талалаївської громади завітали представники ДСНС та Міжнародного комітету Червоного Хреста з метою надання інформації з приводу мінної безпеки та домедичної допомоги.

На зустріч були запрошені працівники сільської ради, вчителі, учні старших класів та жителі громади різних вікових категорій.

Під час спілкування службовці ДСНС донесли інформацію про те, як розпізнати небезпечні території за їх ознаками, а також ознайомили з різновидом вибухонебезпечних предметів та їх загрози для життя.

Представник Червоного хреста провела тренінг з першої домедичної допомоги та надала поради з чітким алгоритмом дій.

У підсумку зустрічі прийшли до згоди щодо подальшої співпраці.

Усі учасники зібрання отримали від організаторів корисні знання та необхідну інформацію.