Україна продовжує давати відсіч ненависним російським окупантам, які прийшли на українську землю. Сьогодні, у День пам'яті та примирення ми вшановуємо всіх своїх героїв, які боронили і боронять свій рідний край, свою Батьківщину.

З нагоди пам’ятної дати лягли квіти до могил загиблих захисників України, які поховані на території Талалаївської громади. Свої життя на вівтар правди та свободи поклали Орленко Віктор Миколайович, Лупікс Яніс Модрисович, Кононов Микола Валентинович, Перевера Станіслав Олександрович, Благовісний Вадим Андрійович, Лаврінець Юрій Іванович, Яхно Валентин Володимирович, Корольков Сергій Сергійович, Войтенко Олександр Миколайович, Рижов Юрій Володимирович.

Людмила Андрусенко, сільський голова, представники сільської ради та старости населених пунктів, в яких проживали полеглі герої, відвідали місця вічного спочинку загиблих воїнів.

Кожен із полеглих захисників залишиться у нашій пам’яті… Мужні, сміливі, хоробрі… вони віддали найцінніше… Герої війни росії проти України.