ВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Вітаємо з Днем народження Лесю Салівон, головного спеціаліста фінансового відділу Талалаївської сільської ради. Шановна Леся Миколаївна! Бажаємо Вам міцного здоров'я, успіхів у всіх починаннях. Нехай збудеться все те, про що Ви мрієте, нехай надія, віра і любов завжди крокують поруч по життю. Всіх благ Вам, мирного неба над головою, достатку і благополуччя. Сонячної Вам сімейної погоди, удачі у всіх починаннях. З повагою колектив сільської ради.

Запрацювали пункти обігріву для населення

З настанням прогнозованого зниження температурних показників, рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в регіонах розпочали свою роботу пункти обігріву. Це зроблено з метою недопущення випадків обмороження та загибелі людей. Так, місцевими органами влади у взаємодії з ДСНС розгорнуто 4 тис. 227 пунктів обігріву, з них місцевим самоврядуванням - 4 тис. 200 стаціонарних пунктів, а ДСНС - 27 мобільних пунктів обігріву на базі наметів та транспортних засобів. Зокрема, стаціонарний пункт обігріву на території Талалаївської громади облаштований в амбулаторії загальної практики сімейного лікаря за адресою: Чернігівська область, Ніжинський район, с. Талалаївка, вул. Шкільна, 22.