Разом до перемоги!

19- 20 квітня було доставлено гуманітарну допомогу, яка складається із продуктів харчування та засобів гігєни  мещканцям  сіл Талалаївської громади, що на Ніжинщині. Доставлення гуманітарного вантажу було організовано керівництвом району та безпосередньо сільським головою Людмилою Андрусенко.

Права і свободи громадян в умовах воєнного стану

Права і свободи громадян в умовах воєнного стану Воєнний стан в Україні 24 лютого 2022 року у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України Указом Президента України № 64/2022 введено воєнний стан із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року строком на 30 діб.

Ви перебуваєте на території бойових дій або на тимчасово окупованій території

Ви перебуваєте на території бойових дій або на тимчасово окупованій території ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ 1. Здійсніть онлайн-реєстрацію на сайті державних послуг "ДІЯ"  2. У разі неможливості заповнити заяви онлайн або з метою отримання документального підтвердження завантажте (https://www.dcz.gov.ua/sites/default/files/imce/zayavy.zip) , роздрукуйте, заповніть та підпишіть ці заяви, сфотографуйте їх та відправте нам на ел.пошту: 353@volsz.gov.ua.   У темі листа обов’язково вкажіть слово «реєстрація» і напишіть прізвище, ім'я, по батькові. Будь ласка, не надсилайте документи в архівах! 3. Отримайте підтвердження та чекайте відповіді від Державної служби зайнятості.