Незалежність є наи?ціннішим скарбом, наи?вищим досягненням і наи?вагомішим надбанням, здобутим поколіннями украі?нців.

21 серпня у с.Ніжинське Талалаївської громади, за сприяння сільського голови Людмили АНДРУСЕНКО, відбувся святковии? концерт з нагоди наи?більшого національного свята - 30-і? річниці Незалежності Украі?ни.

З вітальним словом перед мешканцями села виступив староста Володимир ОРЕЛ, який побажав усім миру, злагоди, благополуччя, процвітання, оптимізму, сил, міцного здоров’я та натхненноі? праці заради кращого маи?бутнього! Також до вітань долучилися заступник військового комісара майор Анатолій ТЕРЕЩЕНКО та начальник відділу культури, молоді та спорту Талалаївської ТГ Ніна ХРЕБТО, які привітали всіх присутніх зі святом та вручили подарунки, канцприладдя для школи, дітям, загиблого учасника АТО, Яніса ЛУПІКСА.

Творчі колективи Будинку культури підготували яскраву програму — хореографічні постановки, вокальні виступи солістів, дуетів та колективів і створили святкову атмосферу.

Тематичними українськими композиціями під час святкового концерту присутніх тішили виконавці та колективи Будинку культури: народний ансамбль троїстих музик «Перець» , керівник Ярослав ПЕТРИК, народний молодіжний ансамбль «Калинонька з перцем», керівник Максим ПАРХОМЕНКО, зразковий хореографічний колектив «Полісяночка», керівник Марія МИХАЛЬСЬКА, танцювальний колектив «Креатив», керівник Світлана СВАРСЬКА та колектив шумових інструментів під керівництвом Миколи ПАМПУРИ.

Українські пісні глядачам дарували вокалісти: Сергій ЮСКЕВИЧ, Богдана МАРЧЕНКО, Анастасія КІКНАДЗЕ, Людмила КОКОТЮХА, Назар ГРИГОРЧУК та Євгенія ГОЛУБ. Ведуча свята Світлана МУНТЯНОВА, звукооператор Володимир МУНТЯНОВ.

По закінченню свята з вітальним словом та словами подяки звернулася директор Кропивнянської гімназії Наталія ГУСЄВА.

Святкування Дня Незалежності України в селі Ніжинське пройшло у теплій і дружній атмосфері. Гомін дітвори, сміх та веселощі довкола піднімали настрій і згуртовували усіх присутніх. Такі свята об’єднують людей, тому що єдність – велика сила народу.

За матеріалами відділу культури, молоді та спорту

Талалаївської сільської ради