10 січня 2022 року відбувся вебінар Тетяни Іванівни Бутурлим

10 січня 2022 року відбувся вебінар Тетяни Іванівни Бутурлим, керівниці Освітнього центру «Школа успіху»; канд. пед. наук, спеціаліста вищої категорії; старшого учителя, учителя-інноватора; викладачки «Школи успіху», «Меридіан», «EdCamp-академії», на тему: «Особливості створення електронного посібника». Інформація адресована вчителям філологічних дисциплін закладів загальної середньої освіти Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області. Спікерка глибоко та змістовно висвітлила досить актуальне на сьогодні питання поетапного створення електронного посібника та особливості використання відповідного матеріалу як педагогічними працівниками, так і здобувачами освіти. Учасники вебінару активно включались у обговорення окремих питань та виявили щирий інтерес до обговорюваної теми.

15:15 11.01.2022