Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення сільської ради   « Про встановлення та затвердження місцевих податків і зборів на території Талалаївської  сільської ради»

Відповідно до п. 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» Талалаївська сільська рада повідомляє, що фінансовим відділом сільської ради підготовлено проєкт регуляторного акту та аналізи регуляторного впливу проєкту рішення Талалаївської сільської ради «Про встановлення  та затвердження місцевих податків і зборів на території Талалаївської  сільської ради».

Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання та жителів громади з цього приводу подаються до 17.00 03 травня 2023 р. письмово за адресою:  вул. Незалежності, буд. 8, с. Талалаївка, Ніжинський район,  Чернігівська область, 16651, тел. (04631) 65-3-40,

e-mail: talalaivka.silrada@ukr.nethttps://talalaivka-gromada.gov.ua/

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення сільської ради «Про встановлення та затвердження місцевих податків і зборів на території Талалаївської  сільської ради»

Експертний висновок постійної комісії з постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності територіальної громади  Талалаївської сільської ради щодо регуляторного впливу проєкту рішення сільської ради