Україна                                                     ПРОЄКТ

гімназії Талалаївської сільської ради

Ніжинського району Чернігівської області

шляхом ліквідації

Відповідно до статті 143 Конституції України, статей 104, 110, 111 Цивільного кодексу України, пункту 30 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», абзацу першого частини другої статті 25, абзацу другого частини третьої статті 66 Закону України «Про освіту», абзацу першого частини першої та абзацу другого частини другої статті 32 Закону України «Про повну загальну середню освіту», статті 59 Господарського кодексу України, з метою створення належних умов для здобуття якісної освіти та упорядкування мережі закладів загальної середньої освіти, сільська рада в и р і ш и л а:

1. Припинити діяльність юридичної особи –  Великодорізької гімназії Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області шляхом ліквідації (місцезнаходження: 16661, Чернігівська область, Ніжинський район, село Велика Дорога, вулиця Почекінська, будинок 138 а;  код ЄДРПОУ 26350217).
  1. Утворити ліквідаційну комісію з припинення діяльності Великодорізької гімназії Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області та затвердити її склад згідно з додатком (далі – ліквідаційна комісія).

3. Ліквідаційній комісії:

3.1. В установленому порядку протягом трьох робочих днів з дати прийняття цього рішення письмово повідомити орган, що здійснює державну реєстрацію, про ліквідацію юридичної особи та подати необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відповідних записів.

3.2. Забезпечити здійснення усіх організаційно-правових заходів, пов’язаних з ліквідацією юридичної особи, відповідно до вимог законодавства.

3.3. Встановити строк заявлення кредиторами своїх вимог до юридичної особи – Великодорізької гімназії Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області – два місяці з дня внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань запису про рішення засновника щодо припинення діяльності шляхом ліквідації Великодорізька гімназії Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області.

3.4. Вимоги кредиторів приймати за адресою: 16651, Чернігівська область, Ніжинський район, село Талалаївка, вулиця Незалежності, будинок 8.

3.5. Встановити порядок заявлення кредиторами своїх вимог до юридичної                  особи – Великодорізької гімназії Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області відповідно до статті 112 Цивільного кодексу України.

3.6. Після закінчення строку пред’явлення вимог кредиторами скласти проміжний ліквідаційний баланс і подати його на затвердження сесії сільської ради.

3.7. Після завершення розрахунків з кредиторами, скласти ліквідаційний баланс і подати його на затвердження сесії сільської ради.

1. Голові ліквідаційної комісії (Оксана ЛЯШЕНКО) забезпечити проведення ліквідації Великодорізької гімназії Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області відповідно до норм чинного законодавства України.
  1. Відділу освіти Талалаївської сільської ради  Ніжинського району Чернігівської області (Оксана ЛЯШЕНКО) забезпечити освітній процес та організоване підвезення здобувачів освіти Великодорізької гімназії Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області до місця навчання та в зворотному напрямку.
  2.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення  Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області.

Сільський голова                                                                    Людмила АНДРУСЕНКО

до проєкту рішення _____ сесії восьмого скликання

Талалаївської сільської ради Ніжинського району

Чернігівської області

від                        2023 року №

ліквідаційної комісії з припинення діяльності

Великодорізької гімназії Талалаївської сільської ради

Ніжинського району Чернігівської області (код ЄДРПОУ )

Голова ліквідаційної комісії

Ляшенко Оксана Сергіївна – начальник відділу освіти Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області, ідентифікаційний номер ___________

Члени ліквідаційної комісії:

Дудка Андрій Іванович, начальник фінансового відділу Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області, ідентифікаційний номер         ;

Назарової Ніни Миколаївни, старший інспектор відділу бухгалтерського обліку та звітності Талалаївської сільської ради, ідентифікаційний номер                  ;

Носенко Марія Володимирівна, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області, ідентифікаційний номер ____________;

Подолянко Катерина Іванівна, староста Великодорізького старостинського округу Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області, ідентифікаційний номер_

Хрептак Олексій Олексійович, сторож Великодорізької гімназії Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області, ідентифікаційний    номер                        ;

Чеботаєва Інга Віталіївна – голова первинної профспілкової організації Талалаївської територіальної громади Профспілки працівників освіти і науки України (за згодою), ідентифікаційний номер ____________.