Із 15 грудня 2023 року до 12 січня 2024 року проходив І етап шкільних змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».

Змагання проводяться відповідно до діючих правил згідно з обласним РЕГЛАМЕНТОМ із таких видів спорту: волейбол, футзал, баскетбол та спортивне орієнтування.

Команди Безуглівського ліцею та Ніжинської гімназії взяли участь у змаганнях із таких видів спорту: футзал, волейбол серед дівчат, волейбол серед юнаків. Усього було задіяно 42 здобувачі освіти.

Переможці І (шкільного) етапу готуються до участі в ІІ (територіальному) етапі. Бажаємо нашим юним спортсменам успіху та перемоги в подальших змаганнях!