01 травня 2024 року педагогічна громадськість Талалаївської сільської ради взяла участь у навчальному семінарі «Розбудова громадянського суспільства в громадах, досвід написання проєктів та залучення грантових коштів на розвиток освіти й культури» на базі Лосинівського закладу загальної середньої освіти. Досвідом роботи, цінними настановами та порадами щиро ділилися з педагогами нашої громади представники ГО «ЛІГА ГРОМАД» Роман Шевчун та Неля Шевчун.

Яскравим моментом зустрічі стала презентація Нелею Шевчун реалізованого проєкту із залученням грантових коштів – сенсорний простір «На крилах довіри».

Роман Шевчун для учасників семінару провів майстер-клас щодо можливості генерування ідей для написання проєктів та допоміг опанувати методику «Дерево проблем».

Дякуємо Роману та Нелі Шевчун і всім членам ГО «ЛІГА ГРОМАД», Валентині Гапоненко, директору Лосинівського ЗЗСО, за цікаву й змістовну зустріч.