Щотижнева апаратна нарада

Дата: 12.10.2021 14:58

Під керівництвом сільського голови Людмили АНДРУСЕНКО 11 жовтня 2021 року відбулася апаратна нарада, в якій взяли участь секретар ради, старости населених пунктів громади, керівники відділів та спеціалісти  структурних підрозділів сільської ради.

Нарада розпочалася урочистим привітанням з ювілейним Днем народження Володимира ОРЛА, старости Ніжинського старостинського округу.

Під час наради сільський голова акцентувала увагу на:

• питанні підготовки закладів освіти та установ громади до опалювального сезону 2021-2022 років;
  • питанні  підключення засобів дистанційної передачі даних комерційних вузлів обліку природного газу в закладах освіти Талалаївської сільської ради;
  • питаннях покращення якості харчування та перебігу вакцинації від коронавірусу в закладах освіти Талалаївської сільської ради.

За результатами наради сільським головою дані доручення стосовно роботи відділів.