Щиро вітаємо вас з Днем захисників і захисниць України, Днем Українського козацтва та зі світлим святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Дата: 14.10.2021 10:08

Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями. Оберегом кожної нації є її культура та духовні цінності,
що передаються із покоління в покоління.
Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського народу. День захисників і захисниць  України – свято, що увібрало в себе багаті і славні традиції, втілює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії. В це світле свято бажаємо міцного здоров'я, щастя, миру, наснаги у відродженні найкращих національних традицій та  плідної праці на благо народу!

З повагою колектив Талалаївської сільської ради.