День гідності і свободи в Україні.

Дата: 19.11.2021 14:03

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Його започаткували 2014 року з нагоди початку двох революцій, які сколихнули Україну в цьому столітті: Помаранчевої революції 2004-го року та Революції Гідності 2013-го. День Гідності та Свободи – одне зі знакових державних свят у новітній історії України. Це життєстверджуюча дата для української нації. Вона нагадує про роки боротьби за незалежність, демократію та європейські цінності.

Сьогодні, 19 листопада, Людмила АНДРУСЕНКО, сільський голова, Ніна ХРЕБТО, начальник відділу культури, молоді та спорту сільської ради спільно з представниками Ніжинської районної державної адміністрації поклали квіти до могили Героя України, учасника Революції Гідності Віктора Орленка.  Хвилиною мовчання вшанували усіх Героїв, які загинули, відстоюючи свободу і незалежність України .