19- 20 квітня було доставлено гуманітарну допомогу, яка складається із продуктів харчування та засобів гігєни  мещканцям  сіл Талалаївської громади, що на Ніжинщині. Доставлення гуманітарного вантажу було організовано керівництвом району та безпосередньо сільським головою Людмилою Андрусенко.

Зазначимо, що відповідну допомогу було надано благодійним фондом "Я не один", секретарем Рівненської міської ради Віктором Шакирзяном спільно з  громадською організацією "Рівне разом", головою Чернігівської обласної ради шостого скликання Миколою Звєрєвим,  директором ПСП "Агро-Плюс А.М." Сергію Александренку, іншими волонтерами та просто небайдужими людьми.

Дякуємо за все те, що допомагає українцям вистояти перед агресором та швидше досягти перемоги.