ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОВЕДЕННЯ

ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО ПРИПИНЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕЛИКОДОРІЗЬКОЇ ГІМНАЗІЇ ТАЛАЛАЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НІЖИНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ШЛЯХОМ ЛІКВІДАЦІЇ ТА ОБГОВОРЕННЯ ВІДПОВІДНОГО ПРОЄКТУ РІШЕННЯ, ЩО ВИНОСИТИМЕТЬСЯ НА РОЗГЛЯД СЕСІЇ ТАЛАЛАЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НІЖИНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Найменування організатора громадського обговорення: Талалаївська сільська рада Ніжинського району Чернігівської області.

Ініціатор громадського обговорення: відділ освіти Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області.

Мета: врахування думки жителів Великодорізького старостинського округу Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області щодо припинення діяльності Великодорізької гімназії Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області шляхом ліквідації та обговорення відповідного проєкту рішення, що виноситиметься на розгляд сесії Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області.

Питання або проєкт акта, винесеного на обговорення:

Зацікавлені сторони, на які поширюватиметься дія прийнятого Акту:

Талалаївська сільська рада Ніжинського району Чернігівської області, відділ освіти Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області,  працівники Великодорізької гімназії Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області, батьки здобувачів освіти Великодорізької гімназії Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області.

Термін громадського обговорення:

З 01.06.2022 по 01.06.2023 (один рік)

Форми громадського обговорення:

Відповідно до Указу Президента України від 17.05.2022 №341/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 22.05.2022 №2263-ІХ «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» воєнний стан в Україні продовжено до 23 серпня 2022 року. Публічне громадське обговорення щодо припинення діяльності Великодорізької гімназії Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області шляхом ліквідації та обговорення відповідного проєкту рішення, що виноситиметься на розгляд сесії Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області, передбачатиме проведення громадських слухань, засідань за круглим столом, зборів, зустрічей з громадськістю та колективом гімназії із дотриманням усіх заходів безпеки.

Спосіб забезпечення участі в обговоренні зацікавлених сторін:

Розміщення інформаційного повідомлення про проведення громадського обговорення на офіційному веб-сайті Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області (рубрика: «Громадські обговорення»).

Збори батьківського колективу та працівників Великодорізької гімназії Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області.

Строк, форма та адреса подання пропозицій та зауважень:

Пропозиції та зауваження до зазначеного проєкту приймаються до 01.06.2023 року в письмовій формі за адресою: вул. Незалежності, 8, с. Талалаївка або на електронну адресу: е-mail: v.o.tsrada@gmail.com

Прізвище, ім’я, по батькові відповідальної особи: Ляшенко Оксана Сергіївна, начальник відділу освіти Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області; телефон: 066052240.

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення:

Звіт за результатами громадського обговорення буде оприлюднено не пізніше, ніж через два тижні після прийняття рішення за результатами обговорення на офіційному веб-сайті Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області (рубрика: «Громадське обговорення»).

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в обговоренні питання щодо припинення діяльності Великодорізької гімназії Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області шляхом ліквідації та обговорення відповідного проєкту рішення, що виноситиметься на розгляд сесії Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області.