Конституція України  основний Закон України, ухвалений  28 червня 1996 року на 5-й сесії  Верховної Ради України 2-го скликання. Понад 300 народних депутатів безперервно працювали майже добу, щоб сформувати основні положення Конституції.  Головний закон країни був прийнятий не відразу. 5 років після проголошення незалежності Україна жила без Конституції це найдовший термін серед пострадянських країн.

Відтоді щорічно 28 червня відзначається свято День Конституції.

Сьогодні, коли  наша країна в умовах повномаштабної війни росії проти суверенітету, цілосності, незалежності, життя та свободи наших громадян ушановує цю подію, Конституція набула важливості, такої гострої необхідності та безумовного права на існування! Тисячолітній московський ворог намагається забрати нашу свободу, заборонити українську мову, захопити нашу землю та знищити українську націю. Але ми  добре пам’ятаємо  наш обов’язок – відстояти свою Конституцію. Ми об’єдналися й боронимо те, що є фундаментом нашого буття. Герої стоять на смерть за конституційне право бути вільними та незалежними.

Українці вистоять. Україна переможе.  Миру усім нам після перемоги над московською нечестю.

Слава Україні!

Слава Конституції України!