05 липня 2022 року під керівництвом сільського голови Людмили АНДРУСЕНКО відбулася апаратна нарада  зі старостами населених пунктів громади, керівниками відділів,  відповідальними працівниками апарату сільської ради.

Учасники наради звітували про проведену роботу за минулий тиждень та проінформували присутніх щодо запланованих заходів на наступний період.

В  ході наради були обговореніі найважливіші питання життєдіяльності громади, а саме:

• Про заходи з благоустрою на території громади;
  • Про підготовку закладів освіти та охорони здоров’я до опалювального сезону 2022-2023 рр;
  • Питання щодо організації харчування дітей в закладах освіти в 2022-2023 навчальному році;
  • Питання щодо безпечної організації освітнього процесу в новому навчальному році;
  • Питання щодо організації проходження медичного огляду працівниками закладів освіти сільської ради

Окрема увага була приділена  обговоренню питання подальшої долі Великодорізької гімназії, яка найбільше постраждала внаслідок воєнної агресії військ російської федерації.

По завершенню апаратної наради сільським головою було надано ряд рекомендацій та доручень старостам,  посадовим особам та керівникам структурних підрозділів.