Фото без опису

Уряд запустив проект державних грантів для підтримки бізнесу «є Робота». Із 1 липня вже можна подавати заявки за допомогою "Дії". "є Робота" — це шість програм, які дозволять створити десятки тисяч бізнесів і сотні тисяч робочих місць. Програми які фінансує Кабінет Міністрів Украни:

Перша програма — гранти до 250 тис. грн на будь-який мікробізнес.

Друга — гранти до 8 млн на розширення та створення підприємств у сфері перероблення.

Третя і четверта програми — гранти на висадку нових садів (до 400 тис. грн за 1 га) і побудову нових теплиць (до 7 млн грн).

П’ята програма — гранти для стартапів в ІТ.

Шоста — це гранти на навчання новим навичкам у сфері інформаційних технологій.

Більш детальну інформацію по умовах на отримання гранту можна знайти на порталі «Дія» на сторінці «є Робота» під кожним грантом в закладці «Питання та відповіді».

За інформацією звертатися в відділ економічного та агропромислового розвитку, транспорту та зв’язку Ніжинської районної державної адміністрації або за телефоном 7-31-29.

 

Також повідомляємо, що КМУ затвердив порядок використання 1,5 млрд грн на підтримку малих сільгоспвиробників. Проект буде фінансуватися за рахунок бюджетної підтримки Європейського Союзу. Ним зможуть скористатися агровиробники, які обробляють від 1 до 120 га сільськогосподарських угідь або які утримують від 3 до 100 корів.

Безповоротна допомога в розмірі 3100 грн виплачуватиметься за один гектар сільськогосподарських угідь (але не більше 372 тис. грн), а також 5300 грн за вирощену дійну корову (але не більше 530 тис. грн).

Отримувач бюджетних коштів може разово скористатися одним із визначених напрямів.

Окрім того, процедуру подачі заявок суттєво спрощено, оскільки підтримка надаватиметься фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, зареєстрованим у Державному аграрному реєстрі (dar.gov.ua), через Український державний фонд підтримки фермерських господарств. Подати заявку можна з 1 вересня 2022 року через реєстрацію в dar.gov.ua.