Фото без опису

Польща активно допомагає Україні та всебічно підтримує наших громадян, які вимушені залишити домівку через воєнні дії. Це стосується і доступу до медичних послуг.

Українці, які прибули у Польщу після 24 лютого 2022 року, мають право на безоплатну медичну допомогу на рівні з громадянами країни. Це право надається всім громадянам України, від неповнолітніх до людей похилого віку. 

Розповідаємо, як можна українцям отримати необхідні щеплення. 

Чи можна українцям отримати щеплення в Польщі?

Так, можна, якщо ви прибули в Польщу після 24 лютого. Для отримання щеплень потрібен документ, що посвідчує особу. Це може бути:

- паспорт громадянина України

- закордонний паспорт

- тимчасове посвідчення особи іноземця.

Щеплення в Польщі 

Українські діти мають право отримати безоплатні профілактичні щеплення, відповідно до польської Програми профілактичних щеплень.

Профілактика охоплює 14 інфекційних захворювань, у тому числі проти ротавірусу та пневмококу; ці  щеплення є обов'язковими.

Щеплення в Польщі  

 Зробити необхідне щеплення дитині можна у сімейного лікаря. Знайти потрібний медичний заклад, де працює сімейний лікар, можна за телефоном безоплатної цілодобової гарячої лінії — 800 190 590.

Щеплення в Польщі

Польська влада закликає всіх українці, які приїхали після 24 лютого 2022 року, вакцинуватися від COVID-19. Процедура доступна усім повнолітнім українцям, а також дітям з 5 років.

Щеплення в Польщі 

Якщо українець бажає зробити щеплення від COVID-19, йому слід звернутися до сімейного лікаря й отримати направлення на процедуру.

Пацієнту із собою треба мати або документ, що посвідчує особу, або номер PESEL. 

Знайти лікаря чи пункт вакцинації можна телефоном: 800 190 590.