Лікарі (педіатр, кардіолог, невропатолог) сімейної клініки «Тесла»  будуть проводити безкоштовний прийом жителів населених пунктів нашої громади з 10:00 до 14:00:

12 листопада 2022 року – с. Кропивне, с. Ніжинське ( приміщення адміністративної будівлі старостинського округу за адресою: Ніжинський район, с. Ніжинське, вул. Свободи, 125 );

19 листопада 2022 року – с. Велика дорога, с. Калинівка, с. Кравчиха (приміщення адміністративної будівлі старостинського округу за адресою: Ніжинський район, с. Велика Дорога, вул. Почекінська, 65);

26 листопада 2022 року – с. Талалаївка, с. Безуглівка, с. Пашківка, с. Синдаревське, с. Курилівка, с. Лустівка, с. Бідин, с. Довге, с. Хомівка, с. Хвилівка (приміщення Талалаївської АЗПСМ за адресою: Ніжинський район, с. Талалаївка, вул. Шкільна, 22).