Фото без опису

ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
“НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ
СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ДОРАДЧИХ СЛУЖБ УКРАЇНИ”
Адреса для листування: вул.Героїв оборони 10г офіс 10. м. Киів: 0312“.. Україна тел: +38 044 223-02-70, e-mail: doradaukmine@gmml.com pax. К® 26005176357 в Райффайзен Банк .Аваль м. Київ.. МФО 380805.. Код ЄДРПОУ 26438001
Вих №3- В від 12.01.2023 р.
Керівникам Департаментів агропромислового розвитку
Шановні пані та панове!
Звертаємося до Вас з проханням про допомогу у проведенні Опитування ветеранів/ветеранок для виявлення зацікавлених у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств.
Анкета для заповнення розміщена за посиланням: https://forms.gle/4qu5vuxTa 1 q 1 aYUv7.
Просимо поширити інформацію про це опитування серед ветеранів і ветеранок війни
Це опитування проводиться з метою подальшого наданням ветеранам і ветеранкам війни, які зацікавлені у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств, інформаційно- консультаційного супроводу і навчання основам фермерства і кооперації.
За допомогою цього опитування ми зможемо проаналізувати проблеми ветеранського підприємництва у сільському господарстві і надати отримані висновки організаціям (державним та недержавним), які надають підтримку ветеранам та ветеранкам.
Опитування проводиться в рамках проекту «Школа сімейного фермерства для ветеранів і ветеранок війни».
Цей проект здійснюється безпосередньо Всеукраїнською громадською організацією «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» (http://www.dorada.org.ua/) та став можливим завдяки Програмі реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX за підтримки Державного департаменту США. Вміст є виключною відповідальністю Всеукраїнської громадської організації «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» і не обов’язково відображає погляди Державного департаменту США та IREX.
Більше інформації про проект тут: http://dorada.org.ua/uk/shkola-simcinogo-fcrmcrstva-dlva- yetcraniv-ta-vcteranok.
Інформаційна підтримка: тел. +38093.163 25 81 (Світлана), shkola vela uni v(cv,nmait. com. Разом до ПЕРЕМОГИ!
З повагою
Роман Корінець,