Начальник відділу освіти Талалаївської сільської ради Оксана Ляшенко взяла участь у семінарі на тему: «Формування стратегії розвитку освітньої галузі територіальних громад», що проводився в рамках нового проєкту за підтримки фонду Ганса Зайделя «Підтримка здатності територіальних громад Чернігівської області до роботи за умов війни», який відбувся 16-17 лютого у місті Чернігові. У навчанні взяли участь 46 учасників із 40 територіальних громад регіону. Проводили його експерти шведсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні» Олег Фасоля та Сеитосманов Айдер. Учасники обговорили розвиток формальної, неформальної, інформальної освіти в громадах,  визначили показники якості освітніх послуг та способи їх підвищення, майбутнє старшої школи, зокрема варіанти формування її мережі, основи застосування проєктного менеджменту в роботі освітньої галузі громад.

Інформаційна насиченість семінару сприяла створенню підґрунтя для успішного розвитку освітньої стратегії в територіальних громадах та вирішенню проблем старшої школи  як перехідної ланки до вищої освіти.