Фото без опису

Відкрито реєстрацію для участі у додатковому відборі на безкоштовну сертифікатну програму навчання ветеранів та ветеранок, які планують реалізувати себе на посадах державної служби та служби в органах місцевого самоврядування.

Мета сертифікатної програми «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення», яка погоджена Національним агентством з питань державної служби, як програма підвищення кваліфікації:

Сприяти професійному розвитку ветеранів та ветеранок, які:

      не мають жодного досвіду роботи в сфері державної служби та/або служби в ОМС, але мають намір працевлаштування на таких посадах в найближчому майбутньому; 

      перебувають на посадах державної служби чи служби в ОМС менше 3 років станом на дату проведення конкурсного відбору слухачів та мають намір продовжувати працювати на цих посадах у найближчому майбутньому.

Обсяг сертифікованої програми – кредитів ЄКТС. 

Тривалість програми – 12 тижнів.

Графік занять – дні на тиждень у вечірній час, заняття на день. 

Тривалість 1 заняття – 1 год 20 хв

Форма навчання – дистанційна, онлайн. Дистанційні заняття відбуваються у синхронному режимі (з викладачем) на платформі ZOOM. А також в асинхронному режимі з використанням платформи DistEdu. Слухачі також виконують самостійну роботу з використанням навчальних матеріалів, що розміщені на платформі DistEdu.

Етапи конкурсного відбору на навчання: 

• подання заповнених форм та мотиваційних листів – до 30.04.2023 р. включно. 

• оголошення результатів конкурсного відбору – 08.05.2023р. 

• початок навчання - 16.05.2023р. 

Очікувані результати навчання: 

Після проходження навчання, Ви отримаєте комплекс знань і зможете розвинути уміння, які допоможуть професійно зростати та успішно працевлаштуватися на державній службі чи службі в ОМС. 

Зокрема розвинути професійні компетентності необхідні для: 

      виконання професійної діяльності (розроблення та забезпечення впровадження політик, надання послуг, проектний менеджмент, стратегічне управління тощо); 

      роботи з людьми (взаємодія з громадськістю, управління персоналом, управління змінами, командна робота, лідерство тощо); 

      самоменеджменту (управління часом, стресостійкість, доброчесність, ефективна комунікація тощо). 

Усім слухачам, які успішно завершили програму, видається відповідний сертифікат.

Вимоги до кандидатів: 

      вища освіта (магістр, бакалавр чи молодший бакалавр); 

      наявність статусу ветерана АТО/ООС, російсько-української війни;

      загальний стаж роботи не менше 2х років у будь-якій сфері. У т.ч. для тих ветеранів і ветеранок, хто не має стажу державної служби і не працював в органах державної влади, або місцевого самоврядування.

      якщо ви ветеран, ветеранка і вже маєте досвід роботи на посадах державної служби/ на посадах в органах місцевого самоврядування – до трьох років (вступ без проходження конкурсу); 

      вільне володіння державною мовою; 

      користувач ПК: Word, Excel, ел. пошта, месенджери; 

      доброчесність, сумлінність; 

      свідоме прагнення змін та чітке розуміння мети вступу на державну службу або службу в органах місцевого самоврядування.