Відповідно до ст.42, ст.13 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення «Про громадські слухання на території Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області», на підставі розпорядження сільського голови № 45 о/д  від 08.05.2023 р. будуть проведені громадські слухання щодо  виконання вимог п.7 ст.42, п.6 ст.541 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.1 ст.16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» за 2021-2022 p.p.,  питаннь місцевого значення (ставки земельного податку, облаштування доріг, питна вода, земельні питання, листоноша в селі, тощо).

Місце проведення: приміщення клубу с. Ніжинське Талалаївської сільської ради (вул. Свободи, 68, с. Ніжинське, Ніжинський район, Чернігівська область).

Час проведення: 20 травня 2023 року об 11.00

Коло запрошених для участі: жителі с. Ніжинського Талалаївської сільської ради.