Запрошуємо підприємців Чернігівської області та представників ТГ на вебінар «Про внесення змін до ПКУ та інших законодавчих актів України щодо звільнення від сплати екологічного податку, плата за землю, нерухомість»

Питання, які розглядатимуться:

•  Чи звільняються від сплати земельного податку та оренди юридичні та фізичні особи за 2022 рік незалежно від тривалості бойових дій на території?
  • Якщо юридична особа має борг по оренді землі за 2022 рік, то чи скасовується борг?

• З якого періоду міська рада може надавати пільги по платі за землю по окремих юридичним особах?

• Чи звільняються фізичні та юридичні особи по сплаті нерухомості за 2021 та 2022 рік чи це ж знову-таки стосується території, де зони бойових дій?

• Сплата єдиного податку для 4 групи, за 2022 рік: чи звільняються?

КОЛИ: 01 червня об 11: 00

ДЕ: платформа Zoom

Посилання на захід:

Вебінар організований Регіональним Фондом підтримки підприємництва по Чернігівській області.