Іспанська асоціація «Іди з нами», представник якої Людмила Герасименко вже деякий час співпрацює з Талалаївською сільською радою, у напрямках надання гуманітарної благодійної допомоги сім’ям з дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах, та сім’ям, у яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, небайдужа до проблем простих людей.

За кошти цієї організації для однієї з багатодітних сімей нашої громади, діти з якої перебувають на обліку служби у справах дітей, було придбано нову пральну машину. Також п’ять сімей були забезпечені дровами.

Рішення про надання благодійної допомоги цим сім’ям приймалося безпосередньо в Іспанії.

Талалаївська сільська рада щиро вдячна іспанським друзям за турботу про наших дітей та підтримку, яку ви їм надаєте!