07.07.2023 начальником Ніжинського районного відділу філії Центру пробації в чернігівській області проведено робочі зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування, а саме головою Талалаївської сільської ради Людмилою Андрусенко та головою Лосинівської селищної ради Анатолієм Стрільцем.

Метою зустрічі стало поглиблення громадського діалогу щодо підвищення безпеки суспільства через розвиток національної пробації як ефективної системи протидії повторним кримінальним злочинам, адже безпека суспільства – це найголовніша мета впровадження пробації в Україні. В нашій державі вже восьмий рік триває реформа пробації, як альтернатива тюремному ув’язненню, а також налагодження громадськості щодо підвищення безпеки суспільства через розвиток національної пробації як ефективної системи протидії повторним кримінальним правопорушенням. Попередити нові злочини можливостями пробації легше і дешевше, ніж утримувати в’язниці за кошти платників податків. І варто ще раз наголосити, що пробація – це не уникнення злочинцем відповідальності! Пробація – це прогресивний підхід до покарання, що не передбачає позбавлення волі, а також забезпечує баланс між покаранням, потребами правопорушника та інтересами суспільства.