Відповідно до ст.42, ст.13 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення «Про громадські слухання на території Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області», на підставі розпорядження сільського голови № 76 о/д  від 04.08.2023 р. у селі Талалаївка будуть проведені громадські слухання щодо обговорення проєкту рішення Талалаївської сільської ради «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди строком на 49 (сорок дев’ять) років за адресою: с. Талалаївка, Ніжинський район, Чернігівська область». Питання стосувалося розміщення та експлуатації об’єкту телекомунікації  -  вежі ТОВ «лайфсел».

Місце проведення: приміщення сільської ради (вул. Незалежності, 8,  с. Талалаївка).

Час проведення: 17 серпня 2023 року о 10.00.

Коло запрошених для участі: жителі с. Талалаївка Ніжинського району Чернігівської області.