Фото без опису

📍Acted запрошує жіночі та інші громадські організації, спілки, благодійні фонди, комунальні і державні установи, до участі в проєкті «Центр денного догляду»  за фінансової підтримки Embassy of Canada to Ukraine та Canada’s International Development – Global Affairs Canada.                                                                

Розмір гранту: до 1 700 000 грн.                                                                                                                                               

Територія: місто Одеса та Одеська область, місто Чернігів та Чернігівська область.                                                           

У контексті війни за оцінками OCHA - 3,6 мільйона дітей постраждали від військових дій внаслідок релокації, загальнонаціонального закриття шкіл і навчальних закладів.

Навчання зараз проводиться вдома, при цьому жінки зазвичай беруть на себе більшість обовязків нагляду за навчанням. Тому Acted твердо вірить у цінність продовження розробки альтернативних варіантів дитячого догляду, щоб задовольнити ці потреби та дозволити жінкам підвищити свої економічні можливості. Зважаючи на зростаючі потреби, Acted також розглядатиме участь в проєкті та підтримку громадських, комунальних і державних установ на рівні громад, задля реалізації проєкту.

Заявниками можуть бути: жіночі та інші громадські організації, спілки, благодійні фонди, комунальні і державні установи, що мають потенціал створити «Центр денного догляду» за дітьми або іншими категоріями людей, що потребують догляду

                                                                                                                                                               Термін подачі заявки на Етап 1 до 19 вересня 2023 року (включно).     

Детальніше про Конкурс та як подати заявку: https://bitly.ws/U9Qd