Фото без опису

27 жовтня п.р. відбулося розширене засідання колегії при начальнику Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області за участю керівників структурних підрозділів та сервісних центрів (в режимі онлайн).

Колегія заслухала звіти за напрямками роботи за 9 місяців та відзначила забезпечення стабільного функціонування пенсійної системи в регіоні, своєчасного призначення та проведення пенсійних та страхових виплат, надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу.

  • Протягом звітного періоду забезпечено пенсійні виплати 305,8 тис. пенсіонерів Чернігівщини.
  • Призначено 10,7 тис. нових пенсій, проведено три масові автоматичні перерахунки пенсій, 18,4 тис. індивідуальних перерахунків пенсій, 41,2  тис. інших перерахунків. Середній розмір пенсії в області на 01.10.2023 становив 4835 гривень.
  • Загальні доходи бюджету Головного управління становили 13 млрд 343 млн грн, загальні видатки на пенсійні та інші заплановані виплати – 13 млрд 246 млн гривень. Планові показники із надходження власних коштів, які адмініструють органи ПФУ, виконано на 128 %. Частини єдиного внеску, розподіленої на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, надійшло 7 млрд 440,2 млн грн (106,4 % від індикативного показника та 137,3 % до відповідного періоду минулого року).
  • Сервісними центрами надано 315,3 тис. послуг, з них дистанційно – 74,5 тис., на віддалених робочих місцях в територіальних громадах – близько
    7 тис. послуг.
  • На виплату житлових субсидій та пільг на оплату ЖКП профінансовано
    1 млрд 234 млн грн, на страхові виплати – 329 млн гривень.

Окремими питаннями заслухали керівників трьох самостійних структурних підрозділів, які прозвітували про стан роботи за напрямками:

- розвитку цифровізації, підтримки в актуальному стані електронних реєстрів та баз даних, забезпечення захисту інформації;

- дієвості контрольних заходів, перевірок цільового використання коштів Пенсійного фонду України, та використання роботодавцями коштів соціального страхування,  роботи з упередження та мінімізації порушень в обґрунтованості видачі листків непрацездатності, профілактики і розслідування нещасних випадків на виробництві;

- діяльності з внутрішнього аудиту та результативності впроваджених рекомендацій.

Перед присутніми виступили члени колегії: Москаленко Ігор, 
голова Федерації профспілкових організацій Чернігівської області; Козир Володимир, голова правління Чернігівського обласного об’єднання  організацій роботодавців, генеральний директор ПАТ “Чернігівавтосервіс“ та Носенко Наталія, заступник начальника філії – Чернігівське обласне управління АТ “Ощадбанк”.

За результатами обговорення питань порядку денного ухвалено відповідні рішення. Голова колегії подякував колективу за проведену роботу та акцентував увагу на пріоритетних напрямках діяльності Головного управління до кінця року, чіткій взаємодії всіх структурних підрозділів. Юрій Юрченко підкреслив важливість забезпечення високих стандартів обслуговування та надання соціальних послуг громадянам.