Колектив Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області продовжує збирати допомогу нашим воїнам, які зараз на передовій.

Нещодавно ми отримали новий запит від наших Захисників. Тож всі небайдужі взяли  участь у благодійному проєкті «Допоможи  захиснику».

Працівники управління зібрали та передали на фронт для наших захисників багато корисних речей: термобілизну, спальні мішки, ковдри, шкарпетки, шапки, рукавички, ліки, бензопили, колеса для автомобіля, гостинці, а також щирі листівки-побажання та дитячі малюнки. Сподіваємось, що вони зігріють бійців та стануть оберегами для кожного з них.

Серед воїнів, які отримали допомогу є і наші колеги, які сьогодні захищають Україну на передньому краї оборони.

Не зупиняємось наближати Перемогу кожен на своєму місці. Разом – ми сила!

Слава Україні! Героям Слава!

За інформацією Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області