22 березня 2024 року на базі Безуглівського ліцею Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області відбувся територіальний етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з футзалу. Участь брали команди здобувачів освіти Безуглівського ліцею та Ніжинської гімназії.

З вітальним словом виступив начальник фінансового відділу Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області Андрій Дудка. Серед присутніх – головний спеціаліст відділу освіти Людмила Івашко, спеціаліст І категорії відділу освіти Людмила Крикун та староста Ніжинського старостинського округу №3 Володимир Орел.

Переможцем стала команда Ніжинської гімназії (тренер – Олександр Градобик), учасників якої було нагороджено дипломами та цінними подарунками.

Команда Безуглівського ліцею (тренер – Ігор Пономаренко) за участь у ІІ етапі змагань отримала дипломи та подарунки.