Фото без опису

Станція технічного обслуговування "GARAGE" у Чернігові - це сімейний бізнес родини Прокопенків. Павло та Олена започаткували його ще у  2017 році, до справи долучився і їх син Роман. Аби відновити та продовжувати свій бізнес після повномасштабного вторгнення, всі вони скористалися грантовою програмою – кошти спрямували на розвиток.

Сьогодні "GARAGE" - це сучасна, з новітнім обладнанням станція технічного обслуговування, яка пропонує широкий спектр послуг власникам авто – від шиномонтажу  до ремонту ходової, двигунів, систем кондиціонування, електрообладнання тощо.

Та головною фішкою свого бізнесу підприємці вважають токарно-реставраційний цех, який наразі не має рівних у регіоні. Тут  можуть як відновлювати, так і  виготовляти практично всі деталі вузлів та агрегатів. І це стосується не тільки автомобілів, а будь-якого обладнання, що дуже важливо в наш час, коли такі замовники як медзаклади, військові, аграрії не можуть собі дозволити довго чекати потрібних запчастин.

Олена розповідає:  «Сьогодні бувають випадки, коли неможливо купити ту чи іншу деталь, або доводиться чекати на її доставку по декілька тижнів. Проте іноді це питання стосується безпосередньо життя людей, бо автомобілі екстрених служб не можуть простоювати. Ми ще не забули, як було при COVID, коли лікарням привезли кисневі апарати, а для їх підключення потрібні були перехідники, яких в Україні просто не було. Тоді наші токарі працювали ночами, щоб якнайшвидше їх виготовити. Як це не банально звучить, але ми розуміли, що наші деталі рятують життя».

Якщо ви також мрієте про свій власний бізнес, але не знаєте, з чого почати, звертайтеся до регіонального офісу «Зроблено в Україні», який діє на базі Чернігівського обласного центру зайнятості (м.Чернігів, вул.Коцюбинського,40).

 Ми допоможемо вам зробити перший крок у напрямку до мрії.

Чернігівський обласний центр зайнятості