МІЖНАРОДНА ДОПОМОГА

Талалаївська сільська територіальна громада в рамках Проєкту (програми) міжнародної технічної допомоги «Підтримка реформи децентралізації в Україні/Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку (UDU/U-LEАD) з Європою: фаза II» отримала обладнання, інструменти та товарно-матеріальні цінності: електрогенераторні установки, бензопили з додатковим комплектуванням, бензиновий різак, бетономішалка та інші інструменти.

Потреба у вищезазначеному обладнанні на сьогодні особливо актуальна для громади, адже воно використовуватиметься з метою покращення роботи комунального підприємства, підвищення якості надання послуг для місцевих жителів, проведення робіт із благоустрою, відновлення об’єктів, які перебувають у комунальній власності.

Висловлюємо щиру вдячність партнерам за підтримку й допомогу Талалаївській сільській територіальній громаді у цей надзвичайно складний час.