ОГОЛОШЕННЯ

Талалаївська сільська рада оголошує початок прийому документів на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти.

Вимоги:

- наявність громадянства України;

- вища освіта не нижче ступеня магістра,спеціаліста;

- вільне володіння державною мовою;

- володіння комп’ютером та оргтехнікою;

- стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше 2 років.

Особа призначається на посаду в органах місцевого самоврядування до призначення на цю посаду переможця конкурсу або до спливу 12 місячного строку після припинення чи скасування воєнного стану.

За довідковою інформацією звертатися в відділ організаційно-кадрового забезпечення за адресою вул. Незалежності 8, с. Талалаївка Ніжинського району Чернігівської області, тел. 0463165340.