З метою підтримки розвитку фізичної культури та спорту 13 серпня 2024 року голова громадської організації «Ніжинська міськрайонна організація ветеранів, учасників бойових дій» Сергій Михайлович СТУПАК вручив футбольні мячі для закладів загальної середньої освіти Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області.

Ініціатором необхідного та корисного подарунку для здобувачів освіти Талалаївської громади є Сергій Володимирович КУНІЦИН, голова консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України при Президентові України, голова громадської спілки «Асоціація футболу АР Крим та м. Севастополя», голова громадської організації «Всеукраїнської Асоціації Захисників України (Ветеранів Війни)».

Щиро дякуємо Сергію Куніцину за підтримку та турботу про здоровя маленьких українців у складний для країни час!