22 серпня 2024 року відбулися урочистості з нагоди відкриття оновленого Талалаївського ліцею Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області.

У рамках проєкту «Латвія для Чернігова: Відновлення соціальної інфраструктури» в ліцеї проведено реконструкцію з утепленням фасаду будівлі №2 та капітально відремонтована їдальня, в якій встановлено сучасне обладнання.

Участь у заходах взяли: Даце Мелбарде, Парламентський секретар Міністерства закордонних справ Латвії; Ілгварс Клява, Надзвичайний та Повноважний Посол Латвії в Україні; Мадара Сіліні, заступниця Посла Посольства Латвії в Україні; Василь Шкураков, виконувач обов’язків Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України; В’ячеслав Чаус, голова Чернігівської обласної військової адміністрації; Ігор Кістеньов-Кавказький, національний менеджер проєктів Програми розвитку ООН в Україні; Григорій Ковтун, голова Ніжинської районної військової адміністрації.

Почесні гості залишили свої автографи та побажання для історії Талалаївського ліцею у Книзі літопису.

Висловлюємо щиру подяку за подарований нашим діткам сучасний заклад освіти та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з латвійським народом на благо підростаючому поколінню нашої країни.

Автор фото: long.wave82