Щодо проведення пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин

Відповідно до наказу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 15 серпня 2024 року № 583 «Про організацію заходів з проведення осінньої кампанії пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин у 2024 році», у вересні місяці 2024 року, на території області планується проведення планової осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків, єнотовидних собак) проти сказу. Вакцинація проводитиметься наземним розподілом (ручне розкладання) принад з вакциною створеними бригадами. Розкладання вакцини буде проводитись в лісових та сільськогосподарських угіддях по всій території області на попередньо визначених відповідними Державними надзвичайними протиепізоотичними комісіями територіях. Початок та тривалість проведення пероральної імунізації залежатиме від термінів доставки вакцини в область та погодних умов.