ВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Колектив Талалаївської сільської ради від щирого серця вітає з Днем народження Сергія Ярмоленка, головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності. Шановний Сергію Михайловичу, нехай у вас ніколи не вичерпається джерело життєвих сил і бадьорості, нехай наповняться дні ваші успіхами і яскравими злетами, приємними хвилюваннями і радісними подіями, палкими почуттями і простим везінням. Нехай мрії ведуть вас до вершин щастя!

ВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій ювілейний День народження святкує спеціаліст І категорії відділу освіти Талалаївської сільської ради Ірина Войцехович. Шановна Ірино Петрівно ! Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших добрих справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів! Колектив Талалаївської сільської ради

Відкриття дитячого садочка!

Запрошуємо на відкриття дошкільного підрозділу Ніжинської гімназії Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області, яке відбудеться 15 вересня 2021 року о 10:00 за адресою: Ніжинський район, с. Ніжинське, вул. Свободи, 86.

Вакцінація

За даними медичних закладів за минулу добу у Ніжинському районі вакциновано 561 особу, з них: - у центрі вакцинації та пунктах щеплення м. Ніжин – 126 та 158 відповідно; - у пунктах щеплення КНП «Ніжинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» - 65; - у пунктах щеплення м. Борзна - 44; - у пунктах щеплення м. Носівка – 34; - у центрі вакцинації та пунктах щеплення м. Бахмач – 20 та 48 відповідно; - у центрі вакцинації та пунктах щеплення м. Бобровиця – 12 та 28 відповідно; - у пунктах щеплення м.Батурин – 26.

Вітання з Днем народження

Вітаємо з Днем народження Людмилу Савченко, начальника відділу соціального захисту населення Талалаївської сільської ради.  Шановна Людмило Миколаївно! Прийміть найщиріші вітання та сердечні побажання з нагоди Вашого Дня народження. Цього святкового дня бажаємо здоров'я, щастя і добробуту Вам і Вашій родині, успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення. Хай поруч з Вами будуть надійні, щирі друзі, близькі люди. Зичимо Вам, аби кожен Ваш день був наповнений корисними справами і теплом людських відносин, мрії втілювалися у життя та приносили бажану радість і задоволення. З повагою колектив сільської ради

Вакцинація проти коронавірусу в Україні

41 787 людей вакциновано проти COVID-19 за минулу добу. Одну дозу отримали 12 367 людей, повністю імунізовані - 29 420 людей.Протягом доби працювали 328 мобільних бригад, 973 пункти щеплення та 347 центрів вакцинації. Від початку вакцинальної кампанії щеплено 5 581 418 людей, з них отримали одну дозу – 5 581 416 людей, повністю імунізовані та отримали дві дози – 4 208 085 людей (із них двоє осіб отримали одну дозу за кордоном). Загалом проведено 9 789 501 щеплення.  Довідка. Кампанія з вакцинації в Україні розпочалася 24 лютого. Наразі щеплення роблять вакциною CoviShield (AstraZeneca), виробленою за ліцензією в Індії в Інституті сироватки крові (Serum Institute); CoronaVac, розробленою китайським фармацевтичним підприємством Sinovac Biotech; вакциною Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech; вакциною AstraZeneca-SKBio, що виробляється в Південній Кореї, та Spikevax американської компанії Moderna.

Коронавірус в Україні

Понад 54 тисячі українців померли від ускладнень COVID-19, статистика погіршується Найбільше нових випадків інфікування COVID-19 в Києві, Чернівецькій та Одеській областях.За минулу добу в Україні виявили 773 нових хворих на COVID-19. Найбільше – у Києві. Як свідчать дані МОЗ України, серед виявлених нових хворих – 62 дитини на 8 медпрацівників. Госпіталізували 635 осіб, летальних випадків - 18, одужали - 457 осіб. За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у м. Київ (93), Чернівецькій (69), Одеській (63), Тернопільській (61), та Львівській (56), областях.

Вітання з Днем народження

04 вересня святкувала свій День народження Ірина Парубець, провідний фахівець із соціальної роботи відділу соціального захисту населення Талалаївської сільської ради.  Шановна Ірино Степанівно! Прийміть щирі вітання з Днем народження! Сердечно бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, родинного затишку, благополуччя і добра. Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення. З повагою