Відбулася 9 (позачергова) сесія Талалаївської сільської ради

Дата: 16.08.2021 10:24

13 серпня 2021 року відбулась 9 (позачергова) сесія Талалаївської сільської ради під головуванням Людмили АНДРУСЕНКО. На розгляд сесії було винесено 134 питання.

Всі питання порядку денного були обговорені на засіданнях постійних комісій сільської ради.

Основними питаннями засідання сесії були:

"Про внесення змін до бюджету", "Про внесення змін до програми благоустрою населених пунктів в Талалаївській сільській раді Ніжинського району Чернігівської області на 2021 рік", "Про внесення змін до програми розвитку освіти Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області на 2021 року", "Про внесення змін до програми розвитку дошкільної освіти Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області на 2021 рік", "Про внесення змін до  Програми розвитку  культури  Талалаївської сільської ради Ніжинського району  Чернігівської області на 2021 рік", "Про внесення змін до програми підтримки комунальних закладів охорони здоров’я та надання населенню медичних послуг понад обсяг, передбачених програмою державних гарантій медичного обслуговування населення на 2021 рік", "Про внесення змін до  Програми діяльності громадської організації «Федерація футболу» Ніжинського  району  на 2021 рік", "Про затвердження рішення виконкому з питань сільського бюджету, про внесення змін до рішення сесії «Про прийняття у комунальну власність Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області закладів освіти та їх майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища Ніжинського району» та затвердження Переліку транспортних засобів", "Про введення штатних одиниць до штатного розпису Ніжинської гімназії та питання "Про внесення змін до штатного розпису Талалаївського ЗЗСО" .

У ході сесії прийнято 120 рішень по земельних питаннях, які стосувались надання дозволу на розробку проектів землеустрою, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, затвердження технічної документації із землеустрою та про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу у власність.