Реформа системи шкільного харчування

Дата: 16.08.2021 11:39

13 серпня 2021 року у місті Буча відбувся регіональний форум «Реформа системи шкільного харчування» за участі Першої леді України Олени Зеленкської, Міністра освіти і науки Сергія Шкарлета, Міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка та представників громадської організації «Національна асоціація громадського харчування». Від Талалаївської сільської ради Ніжинського району участь у заході взяли начальник відділу освіти Оксана Ляшенко та головний спеціаліст відділу освіти Людмила Івашко.

Під час зустрічі спікери та присутні обговорили складові реформи шкільного харчування, а саме: оновлення нормативної бази, безпечність та якість, ресурсне забезпечення, культура здорового харчування, меню, сучасні технологічні процеси, роль громад та керівників закладів освіти в успішній реалізації реформи шкільного харчування, ефективний контроль і безпека. Пріоритетними напрямками у процесі реформи є заходи з модернізації шкільних харчоблоків, організація інформаційно-роз’яснювальної роботи з розбудови системи здорового харчування, підвищення фахової спроможності всіх причетних до організації шкільного харчування – освітян, управлінців і кухарів.