День знань у Талалаївському ЗЗСО

Дата: 03.09.2021 10:04

1 вересня. День ЗНАНЬ!!! Урочисте свято для усієї освітянської родини!!!

А на подвір'ї Талалаївського ЗЗСО відбувся справжній-креативний захід "Вересневий гармидер".

На лінійку зібралися в повному складі: діти, батьки, педагоги, представники дошкільного закладу "Лелеченька" Света Загирняк, які протягом кількох років готували вихованців до школи, відділу освіти @Оксана Ляшенко, які здійснювали матеріальне та методичне забезпечення, технічний персонал, що невтомно працював над благоустроєм закладу, небайдужі до актуальних шкільних питань.

Сьогодні 145 дорослих, активних, креативних, веселих, розумних, кмітливих, непосидючих здобувачів освіти переступили шкільний поріг, з них - 15 першокласників. 7 учнів нагороджені похвальними листами за підсумками минулого року.

Сміливо крокуйте шляхом засвоєння знань, розкривайте власний потенціал, зберігайте людяність та особисту гідність.

21 педагог цьогоріч забезпечуватиме якісний освітній процес у закладі. Ресурсів вам, внутрішніх можливостей та високої мотивації на засадах академічної доброчесності.

Батькам - бути люблячими та розуміючими, долучатися до спільних та корисних справ закладу.

Дякуємо усім дотичним до організованого початку нового навчального року, засновнику, спонсорам та благодійникам:

- Талалаївській сільській раді за парти для першокласників та матеріали для проведення поточного ремонту;

- благодійному фонду "Разом з Кернел" за цінні набори канцтоварів для найменших 15 учнів, що вперше завітали до першого класу;

- Шевчуну Сергію Івановичу за допомогу в обкосі території;

- Явону Володимиру Григоровича та Косусі Михайлу Івановичу за фарбу для спортивних та технічних споруд;

- Герасименку Сергію Михайловичу та Петрику Віталію Івановичу за деревину для благоустрою території;

- Черненко Тетяні Віталіївні Таня Черненко Ляшенко та єврейській общині за посильну допомогу у вигляді канцтоварів та кухонного приладдя;

- Чеботаєвій Інзі Віталіївні Інга Чеботаєва та профспілковій організації за необхідний матеріал в роботі директора та педагогічого колективу.

Дякую усім за речі та слова, що гріють і душу, і серце, роблять освітній процес безпечним, комфортним та якісним.

Відділ освіти Талалаївської сільської ради