Всесвітній день прибирання

Дата: 23.09.2021 11:48

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 27 серпня 2021 року №1/9-426 «Щодо участі у Всесвітньому дні прибирання» з метою екологічного виховання здобувачів освіти та залучення їх до охорони довкілля, дбайливого ставлення до навколишнього середовища, виховання у них відповідального ставлення до чистоти учасники освітнього процесу закладів освіти Талалаївської сільської ради Ніжинського району долучилися до зазначеної соціально-екологічної акції.

Протягом 15-17 вересня 2021 року здобувачі освіти та працівники закладів прибрали шкільні й пришкільні території, сміття біля місцевих пам’ятників та обелісків Слави, упорядковували квітники. Учні Безуглівського закладу загальної середньої освіти прибрали частину прибережної території річки Оржиця, семикласники Талалаївського закладу загальної середньої освіти облаштували територію Хреста Скорботи.

За інформацією відділу освіти