На Чернігівщині повністю вакциновано від COVID-19 понад 18% населення

Дата: 05.10.2021 09:35

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 4 жовтня в області щеплено 342 565 осіб (42% від загальної кількості населення). З них:

— першою дозою — 191 225 (23,4% від загальної кількості населення);

— двома дозами — 151 340 (18,6%).

Загалом кількість вакцинованих від COVID-19 осіб за минулий тиждень збільшилася на 2,2 відсоткові пункти (+18 428 людей), зокрема:

— щеплених першою дозою — на 1,2 в.п. (+ 9265);

— щеплених двома дозами — на 1 в.п. (+ 9163).

Нагадуємо, що вакцинація – єдиний засіб не допустити погіршення епідемічної ситуації.

За даними МОЗ, для вироблення колективного імунітету від коронавірусу необхідно вийти на рівень 75-80% вакцинованих від загальної кількості населення. Тож вакцинуйтеся! Це убезпечить вас від важкого перебігу хвороби, госпіталізації чи смерті від COVID-19. Записуйтеся на щеплення, щоб вберегти своє життя і здоров’я, а також – людей поруч.

Лікарі нагадують, що в Україні 98,3% померлих від COVID-19 у віці старше 60 років — невакциновані, а 97% госпіталізованих з COVID-19 серед цієї вікової групи не мають повного курсу вакцинації. Саме літнім особам та людям з хронічними захворюваннями варто  вакцинуватись якнайшвидше, адже вони мають високий ризик померти внаслідок ускладнень COVID-19.

За інформацією Чернігівського обласного
центру громадського здоров’я