Святковий концерт до Дня працівників освіти!

Дата: 11.10.2021 09:07

Прекрасною осінньою порою приходить до нас свято працівників освіти. Мудрим, самовідданим, терплячим, добрим і суворим – нашим вчителям і всім, хто працює в галузі освіти був присвячений святковий концерт, організований працівниками Будинку культури Талалаївської сільської ради.

Традиційно на початку урочистостей відбулося вітання від керівництва громади. До освітян зі словами подяки та щирими побажаннями звернулися голова Талалаївської ТГ Людмила Андрусенко, начальник відділу освіти Оксана Ляшенко та голова Ніжинської районної організації профспілки працівників освіти і науки Інга Чеботаєва. У своїх промовах вони підкреслили велич професії вчителя, подякували педагогам за плідну роботу, за відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність, турботу про молоде покоління і безкорисливе добро, яке вони віддають дітям.

Гучними аплодисментами присутні вітали найкращих спеціалістів галузі, яким цього дня було вручено грамоти та подяки.

По завершенню урочистої частини заходу відбувся святковий концерт.

Творчі колективи та солісти Будинку культури зарядили своєю енергією присутніх і подарували незабутні емоції та гарний настрій.

Відділ культури, молоді та спорту щиро вітає педагогів Талалаївської громади зі святом!

Бажаємо вчителям розумних учнів, толерантних батьків, багато цікавих ідей і педагогічних знахідок!

Відділ культури Талалаївської сільської ради