ВІТАННЯ З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!

Дата: 07.12.2021 14:01

Щиро вітаю вас із Днем місцевого самоврядування – святом, до якого причетні всі, хто наділений правом обирати та бути обраним, носити звання посадової особи місцевого самоврядування.

Щирої вдячності та поваги за невтомну працю заслуговують усі посадові особи місцевого самоврядування, депутати та ветерани. Це люди, які мають вагомий авторитет у трудових колективах, серед виборців, постійно турбуються про подальший добробут та підвищення життєвого рівня населення.

Сьогодні органи місцевого самоврядування втілюють в життя принципи та повноваження влади на місцях, бачать її сильні та слабкі сторони, розуміють свою відповідальність і основне призначення.

Сердечно бажаю вам міцного здоров'я, спокою і сімейного благополуччя, веселого святкового настрою.

З повагою Людмила АНДРУСЕНКО.