Фото без опису

про порядок укриття населення в захисних спорудах цивільного захисту

Укриття у захисних спорудах цивільного захисту є надійним способом захисту населення від засобів масового ураження в особливий період та у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Для укриття населення від надзвичайних ситуацій існує фонд захисних споруд цивільного захисту, який включає сховища та протирадіаційні укриття, а також підвальні приміщення адміністративних будівель, багатоповерхових та приватних житлових будинків, інші споруди підземного простору, які можуть бути використані для укриття населення.   

Заповнення захисних споруд здійснюється по сигналу оповіщення «Увага Всім!». При підготовці до укриття в захисні споруди кожен громадянин повинен узяти з собою: 

·  одяг;

·  засоби індивідуального захисту;

·  запас медикаментів;

·  запас води та продуктів харчування на 2 доби.

· При собі необхідно мати документи:  паспорт;

·  військовий квиток;

·  трудову книжку, пенсійне посвідчення;

·  свідоцтво про народження дітей.

У приміщеннях для громадян норми площі на одну людину 0,5м2 при двохярусному розташуванні нар і 0,4м2 - при трьохярусному. Нижній ярус призначений для сидіння людей, а верхні поверхи нар для відпочинку.

Населення, що укривається у захисних спорудах зобов’язане:  швидко та без метушні зайняти вказані місця в приміщенні захисної споруди;  виконувати правила поведінки, усі розпорядження старших групи;  підтримувати чистоту та порядок у приміщеннях захисних споруд;  утримувати в готовності засоби індивідуального захисту;  за необхідності виконувати роботу з подачі повітря в захисні споруди;  дотримуватися правил техніки безпеки.

 КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ: Приносити легкозаймисті речовини або речовини із сильним запахом, громіздкі речі, приводити домашніх тварин, шуміти, палити, запалювати свічки, газові лампи, включати та виключати освітлення, ходити без потреби, двері, брати інструменти, інженерні агрегати.

АДРЕСУ ВАШОГО УКРИТТЯ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ ТА НОМЕР ТЕЛЕФОНУ «ГАРЯЧОЇ» ЛІНІЇ ВИ МОЖЕТЕ УТОЧНИТИ НА САЙТАХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ.

Фото без опису

Фото без опису