ВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 02.01.2022 10:48

Колектив Талалаївської сільської ради вітає з Днем народження колег: Ольгу Колонтай, головного спеціаліста відділу архітектури, земельних відносин, комунальної власності та житлово - комунального господарства і Катерину Серавіну, спеціаліста відділу культури, молоді та спорту.

Шановні жінки! Бажаємо здоров’я і натхнення, любові і уваги, тепла і сонячного настрою, успіхів у всьому, яскравих вражень і веселких емоцій! Щоб у вашому житті завжди були квіти і сюрпризи, посмішки і хороші події, щастя і радість, удача і везіння! Нехай успіх, радість і натхнення стануть постійними супутниками, мрії збуваються, а голова крутиться лише від надлишку енергії і щастя. Бажаємо, щоб вас завжди оточували радісні і щирі посмішки рідних.З Днем народження!